Ambasadorzy i Ambasadorki, zapraszamy do współpracy!

Kogo szukamy?

Chcemy współpracować z ludźmi, którzy podzielają nasz punkt widzenia i wartości, jeśli chodzi o budowanie keto niszy w odpowiedzialny społecznie, rzetelny sposób. Nasze podejście zostało opisane w Manifeście.  Bez mydlenia oczu, bez propagowania nienaukowych tez, bez nieuczciwych praktyk. Duże zasięgi są oczywiście in plus, ale nie są dla nas najważniejsze. Stawiamy na relację. Na pasję do nauki, sportu, rozwoju, pracy. Niezależnie od tego, czy masz swoją społeczność, czy chcesz współtworzyć ją razem z nami, jesteś influencerem, influencerką, dopiero zaczynasz, studiujesz, masz kilkudziesięcioletnią praktykę lekarską, jesteś trenerem, szykujesz się do zawodów, prowadzisz sklep, skaczesz ze spadochronem… jeśli robisz dobrą robotę, chcemy z Tobą współpracować.

Co oferujemy?

✔ Elastyczne, normalne podejście do współpracy. Ustalimy taki format, który będzie odpowiadał każdej ze stron. 

✔ Regularną dostawę ustalonych produktów, by mogły Ci dobrze służyć.

✔ Edukację i zamknięte szkolenia na poziomie eksperckim, dzięki czemu zwiększysz swoją wiarygodność w oczach Twoich odbiorców.

✔ Wsparcie w budowaniu Twoich zasięgów i rozpoznawalności poprzez crossy, a także wspólne inicjatywy, takie jak podcasty, konferencje, spotkania stacjonarne.

✔ Dedykowany kod rabatowy dla Twojej społeczności oraz inne akcje, które możemy wspólnie zorganizować.

✔ Wynagrodzenie finansowe? Również jest możliwe, jednak rozpatrujemy to zawsze indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Jak się skontaktować?

Najlepiej mailowo: kontakt@ketoza.com